O MNIE

DR N. MED. ALEKSANDRA ZAMIRSKA
Ukończyłam Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2005 roku.

Od 2006 do 2012 roku byłam związana z Katedrą i Kliniką Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizację z dermatologii i wenerologii. Zabiegi medycyny estetycznej wykonuję od 2007 roku.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, autorką artykułów publikowanych w czasopismach medycznych, uczestniczką krajowych i zagranicznych konferencji naukowych, kursów z zakresu dermatologii, wenerologii i medycyny estetycznej.

Współpracowałam z portalem internetowym PZWL www.forumzdrowia.pl, Medicover Center, Noa Clinic, Villa Estetica. Przez 5 lat byłam lekarzem jednego z najlepszych we Wrocławiu centrów dermatologii i medycyny estetycznej Wellderm. Na wszystkie wykonywane przeze mnie zabiegi posiadam odpowiednie certyfikaty.

W mojej praktyce stosuję tylko preparaty i urządzenia znanych na całym świecie, renomowanych firm, ponieważ uważam, że tylko one zapewniają bezpieczeństwo i najlepszy rezultat zabiegów.

Konsultuję zarówno w języku polskim jak i w angielskim.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegów w moim gabinecie.
Zapraszam do kontaktu:


tel. 507 555 624

ul. Mickiewicza 14
56-300 Milicz
ola@zamirska.com


Gabinet czynny: wtorek - czwartek 10.00 - 14.00 | środa - piątek 14.00 - 18.00


Copyright © 2015 ALEKSANDRA ZAMIRSKAdesigned by marta rokita